Sniego, ledo tirpiklis granuliuotas UNISALT SF-m pakuotė 500 kg.

Turime
SKU
SSDEV00000250
1 210,00 € 1 000,00 €

EKOLOGIŠKA, EFEKTYVI PRIEMONĖ LEDO IR SNIEGO TIRPINIMUI

GATVIŲ
DVIRAČIŲ TAKŲ
ĮMONIŲ TERITORIJŲ
LAIPTŲ
TAKELIŲ IR ŠALIGATVIŲ PRIE NAMŲ
DIRBTINĖS ŽOLĖS AIKŠTELIŲ
TRINKELIŲ

PAGAMINTA
LIETUVOJE

TINKAMUMAS:
Galima naudoti su šiais metalais: nerūdijančiu plienu, kadmiu padengtu plienu, angliniu plienu, aliuminiu, variu,magniu ir titanu. Nerekomenduojamas tiesioginis sąlytis su galvanizuotais metalais. Taip pat naudojama ant: dažytų paviršių, bitumo, betono ir asfalto. Tinkamas naudoti su šiais polimerais: polietilenu, LDPE, HDPE, polikarbonatu, akriliniu plastiku, polipropilenu, teflonu, polivinilo chloridu, EPDM, SBR, ABS, CR, silikonine guma, EP, UP, butilo guma, NBR, stiklo pluoštu sustiprintu poliesteriu ir PMMA. Netinkamas naudojimui su fluorokarbonine guma (Viton).

NAUDOJIMAS (išeiga):
Profilaktiškai arba esant plonam ledui naudokite 15-30 g/m² esant apie 0 °C. Kai ledo storis ~3 mm, naudokite 35-60 g/m² esant žemiau 0°C. Naudokite ~50 g/m² esant -15 °C. Kai paviršius po truputį traukiasi ledu, vėl panaudokite priemonę. Kai ledas ant paviršiaus suskilinėja nuvalykite jį.

PRODUKTO IŠSKIRTINUMAS:
Ekologiškas (savaime suyra nedarydamas žalos gamtai) Skirtingai nei druska, veikia ir prie žemos temperatūrosn-18 °C. Nekenkia metaliniams paviršiams, nes yra su inhibitoriumi, nekenkia betonui ar asfaltui. Tirpdo ledą ir sniegą greičiau nei druska ar karbamidas. Sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, triazolių ir karbamidų.

SANDĖLIAVIMAS IR SAUGA:
Supakuotą produktą saugoti sausose, ventiliuojamose patalpose, vengti tiesioginių saulės spindulių. Naudojant granules, užsidėti apsaugines priemones: gumines pirštines, respiratorius,apsauginius akinius. Jei medžiagos pateko ant odos – nedelsiant nuplauti dideliu kiekiu vandens su muilu. Jei medžiagos pateko į akis – nedelsiant praplauti dideliu kiekiu vandens ir kreiptis į gydytoją. Prarijus medžiagos nedelsiant kreiptis į gydytoją arba skambinti į sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatos situacijų centrą. Telefonai visą parą: +370 52362052; +370 687 53378, e-mail.: info@tox.lt
Daugiau informacijos apie saugų produkto naudojimą
www.stega.lt

SUDĖTIS:
Natrio formiatas 96 %, bevandenis (HCOONa) su korozijos inchibitoriais.