Apie mus

Specnuoma - Statybinių įrankių nuoma Mažeikiuose.

SPECNUOMA - statybinių įrankių nuoma Mažeikiuose, siūlo profesionalius žinomų gamintojų pastolius, klojinius, įrankius statybai, sodo ir daržo priežiūrai, smulkiems ir specialiosios technikos reikalaujantiems darbams. Statybos įrankių nuoma įmonėms, įstaigoms, organizacijoms ir privatiems asmenims – platus technikos pasirinkimas, palankiausios nuomos sąlygos ir visuomet geros kainos! 


Suprasdamas tiek didžiųjų statybos bendrovių, tiek individualių asmenų poreikius, SPECNUOMA - statybinių įrankių nuoma Mažeikiuose, siūlo efektyviausią problemų sprendimą – profesionalią komandą ir patikimus įrankius, išsiskiriančius maksimaliu patvarumu, našumu ir ergonomika. Kvalifikuoti ir ilgametę darbo patirtį turintys SPECNUOMA - statybinių įrankių nuoma Mažeikiuose, specialistai patars ir padės priimti konkretaus kliento poreikius ir specifinius reikalavimus atitinkantį sprendimą, palengvinantį net ir pačias sunkiausias technines užduotis. Įrankių nuoma galima bet kokiam laikotarpiui.

Specnuoma - statybinių įrankių nuoma Mažeikiuose, vertina:

Sąžiningumą ir patikimumą bendradarbiaujant su klientais ir partneriais;
Aukštą paslaugų ir produktų kokybę;
Aplinkos tausojimą, gaminant ir tiekiant aukštos kokybės produktus;
Galimybę panaudoti savo patirtį klientų darbo našumui gerinti;
Lankstų požiūrį ir laiku pateikiamą atsaką į klientų poreikius;
Finansinį augimą.
Nuomojamų įrankių prekinių ženklų pavadinimai: 

HILTI

BOSCH

MAKITA

MASTER

ENDRESS

FIMER

NORTON

EDMA

TAURAS

AL-KO

Specnuoma - Statybinių įrankių nuoma Mažeikiuose.

 

Specnuoma - Statybinių įrankių nuoma Mažeikiuose. Pastolių nuoma, pardavimas ir montavimas. Klojinių nuoma. Stega, Mažeikiai.