Glaisto šlifavimo mašina GE5 Flex Serijos nr. 11339 (Įrangos vieneto vertė 630€+PVM)

Turime
SKU
SSDEV00000179
14,52 € 12,00 €

Prašome Prisijungti arba Registruotis kad galėtumėte išsinuomoti šį produktą

Glaisto šlifavimo mašinos su 4m žarna FLEX GE 5 nuoma Mažeikiuose. 

Labai patogus dirbti - nedidelio svorio įrenginys.

Galvutės svoris yra maksimaliai sumažintas, kad palengvinti valdymą. Efektyvi dulkių nusiurbimo sistema. Švelnus įjungimas, apsauga nuo perkrovos ir greičio pasirinkimas naudojant reguliavimo ratuką.

Elektroninis valdymas: valdomas pastovus greitis, švelnus įjungimas, apsauga nuo perkrovos ir greičio pasirinkimas naudojant reguliavimo ratuką.

Labai patogus dirbti - nedidelio svorio įrenginys, kurį paprasta naudoti. Užtikrina patogias ir ergonomiškas darbo sąlygas.

Paprastas kreipimas dėl optimalaus svorio pasiskirstymo tarp variklio ir šlifavimo galvutės.

Patikimas galios perdavimas ir lankstumas dėl lankstaus pavaros veleno. Dešimtmečius tobulinta „FLEX“ technologija. Dėl šio konstrukcinio sprendimo, „Giraffe“ galvutės svoris yra maksimaliai sumažintas. Tai palengvina valdymą.

Šlifavimo galvutė, sumontuota ant kardaninės pakabos, užtikrina didelį lankstumą ir optimalų sienų ir lubų šlifavimo reguliavimą.

Efektyvi dulkių nusiurbimo sistema, sumontuota tarp šepečių žiedo ir šlifavimo pado apsaugo nuo užsikišimo abrazyvinėmis dalelėmis ir užtikrina nedulkėtą darbinę aplinką.

Galimybė prijungti „FLEX“ apsauginį dulkių siurblį prie „FLEX“ tvirtinimo sistemos, esančios ant kreipiamojo vamzdžio.

Ergonomiškai išformuotas aliuminis kreipiantysis vamzdis užtikrina paprastą naudojimą. Papildomai galima pritvirtinti pagalbinę rankeną (įsigyjama atskirai).

Įjungimo / išjungimo mygtukas apsaugotas nuo dulkių.

Papildomai pasirenkamas 500 mm ilgintuvas (įsigyjamas atskirai), kurį galite pritvirtinti nenaudodami jokių įrankių, suteikia galimybę dirbti kambariuose su aukštomis lubomis.

Siūlomas šlifavimo popierius puikiai tinka šlifuoti gipskatronio plokštes, kieto polistireno izoliacines plokštes, ruošti dažymui ir poliravimui.

Naudojant papildomai pasirenkamą vežimėlį GM 320, galima apdoroti labai dideles erdves ir kambarius iki 3,20 m aukščio.

Pažangi, iš audeklo pagaminta gabenimo sistema leidžia be pastangų pervežti įrenginį ir priedus. „Giraffe®“ nereikia surinkti. Įrenginys iš karto paruoštas darbui.

Svoris 3,9 kg
Tvirtinimas Kibus padas
Disko skersmuo 225 mm
Apsisukimų skaičius 1100-1650 aps./min.
Standartiniai priedai Antistatinė dulkių nusiurbimo žarna Ø32mm x 4m
Ilgis 1520 mm
Galingumas 500 W

Daugiau informacijos apie glaisto šlifavimo mašina GE5 Flex. Įrankių nuoma Mažeikiai.

Informacinis video apie glaisto šlifavimo mašina GE5 Flex. Įrankių nuoma Mažeikiai.

 

 Specnuoma - statybinių įrankių nuoma Mažeikiuose. Pastolių nuoma, pardavimas ir montavimas. Klojinių nuoma. Stega, Mažeikiai.