Krūmapjovė Stihl FS460C-EM Serijos nr. FS460C (Įrangos vieneto vertė 770€+PVM)

Turime
SKU
SSDEV00000177
18,15 € 15,00 €

Prašome Prisijungti arba Registruotis kad galėtumėte išsinuomoti šį produktą

Krūmapjovė Stihl FS460C-EM nuoma Mažeikiuose

Patogi, tvirta ir labai galinga krūmapjovė STIHL FS 460 C-EM serijinėje komplektacijoje su elektronine variklio valdymo sistema "M-TRONIC", "ErgoStart" ir STIHL "2-MIX" varikliu. Elektroninė variklio valdymo sistema "M-TRONIC" pasirūpins, kad variklis dirbtų optimaliausia galia bet kuriuo momentu. Sistema reaguoja į aukščio, temperatūros, oro filtro švaros, kuro kokybės ir oktano lygio pokyčius. Taigi, nereikės mechaniškai reguliuoti karbiuratoriaus. Itin galingas, tačiau saugantis aplinką ir taupantis kurą STIHL 2-MIX variklis pasirūpina greitu ir efektyviu pjovimu. 
Idealiai tinka dideliems retinimo darbams miške. Parduodama serijinėje komplektacijoje su naujuoju "ADVANCE PLUS" diržu. Keturių taškų antivibracijos sistema tausoja krūmapjovės savininko jėgas ir leidžia darbuotis itin ilgai be jokio nuovargio. Populiarusis FS 460 C-EM modelis nuo STIHL FS 460 C-EM K skiriasi ilgiu, valdymo rankena ir reduktoriaus kampu.

Techniniai duomenys

Cilindro darbo tūris,cm³ 45,6
Galia,kW/AG 2,2/3,0
Svoris,kg 8,5
Pjovimo įranga, Krūmynų peilis 300-3
Kuro talpa,l 0,75
Bendras ilgis,m 1,79
Garso slėgio lygis,dB(A) 100,0
Garso lygis,dB(A) 113,0
Vibracijos lygis kairė/dešinė,m/s² 2.5/2.1
Vibracijos lygis kairė/dešinė su metaliniais ašmenimis, m/s² 1,9/1,6

Standartinės savybės

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to Stihl gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Sumažinto išmetimo variklio technologija

STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II .

Supaprastinta užvedimo sistema

Tik nustatykime pasiurbimą, papumpuokim kurą ir patraukim starterio virvutę. Veikiantis įrenginys sustabdomas vos spustelėjus išjungimo mygtuką. Kai įrenginys sustabdomas, uždegimas aktyvuojamas iš karto. Todėl vėl galima kurti be papildomų veiksmų.

Plačios rankenos

Intensyviai dirbant plačios formos rankenos užtikrina tolygų darbą, leidžia patogiai valdyti įrenginį, kuris yra tinkamas prižiūrėti didelius plotus ir nenuvargina dirbančiojo.

Multifunkcinė valdymo rankena

Lengvai ir patogiai valdoma nykščiu, vadinasi, niekada nereikia atitraukti rankų nuo rankenos.

Kompensatorius

Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

Beįrankis rankenų reguliavimas

Centriniu varžtu galima reguliuoti be jokių papildomų įrankių. Įrenginio transportavimui ir saugojimui rankenas galima atlenkti 90 laipsnių kampu.

STIHL ErgoStart (E)

Lengvas paleidimas. STIHL „ErgoStart“ per pusę sumažina jėgos sąnaudas paleidžiant ir leidžia naudoti maždaug dviem trečdaliais mažesnį paleidimo greitį. Papildoma spyruoklė tarp starterio būgnelio ir alkūninio veleno leidžia lengvai, be trūkčiojimų užvesti variklį.

Universalūs diržai ADVANCE

Ergonomiški, komfortabilūs ir lengvi diržai. Krūtinės diržas ir įrankių krepšelis komplektuojami papildomai. Tinka FS 50 - FS 550 modeliams.

STIHL M-Tronic

Elektroninis variklio valdiklis su atminties funkcija reguliuoja bet kokiame darbo etape uždegimo tašką ir kuro dozavimą bei, „atpažindamas neįšilusio / įšilusio variklio paleidimą, užtikrina optimalią variklio galią, nuolatinį maksimalių sūkių skaičių ir „labai gerą pagreitį. Tik viena paleidimo padėtis kombinuotoje „svirtyje. Paprastas paleidimas atliekant kelias paleidimo eigas „ir neperjungiant.

Daugiau informacijos apie Stihl įrankius. Įrankių nuoma Mažeikiai.

Informacinis video apie Krūmapjovę Stihl FS460C-EM. Įrankių nuoma Mažeikiai.

 

 Specnuoma - Statybinių įrankių nuoma Mažeikiuose. Pastolių nuoma, pardavimas ir montavimas. Klojinių nuoma. Stega, Mažeikiai.